Pevačica Mina Kostić izašla je danas iz Bolnice "Laza Lazarević", a po nju je došao partner Mane Ćuruvija.
Mina Kostić je nosila kačket i naočare na licu, nosila je crnu haljinu, a pripadnicima sedme sile kratko se obratila rečima da je dobro.
- Odlično sam, dobro se osećam - kratko je poručila pevačica, koja je odmah sa Kasperom i braćom ušla u auto, te su se odvezli u nepoznatom pravcu.
Foto: google maps, e-stock/časlav vukojičić
Iako je pevačicin otpust bio zakazan za juče, on je morao biti odložen usled nepredviđenih okolnosti.
Kasper, koji se ispred bolnice pojavio obučen u crno od glave do pete, nije želeo da komunicira sa prisutnim novinarima, te je isto uradio i nakon što su izašli napolje.
Tokom njenog boravka u ustanovi, on ju je svakodnevno obilazio i donosio joj sve neophodne stvari.
Foto: google maps, pink.rs
Autor: Nikola Žugić