Bez dlake na jeziku!
Pevačica Sandra Afrika gostuje u emisiji ''Amidži šou'', a tom prilikom je otkrila da li ima emotivnog partnera, ali i o najvećim štekarama na estradi i najvećem bakšišu koji je dobila u karijeri.
- Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi - otkrila je pevačica i dodala:
Foto: TV Pink Printscreen
- Čast izuzecima, ali ima štekara... Bila je situacija gde moraju da pitaju mamu i tatu koliko para mogu da potroše. Najveći bakšiš pamtim, u Crnoj Gori pre 15 godina i tada je to bilo dosta novca, posebno meni na tom početku. Nije bilo ništa privatno, ja sam pevala i radila i to je to - otkrila je Afrika.
Autor: M.K.