Fudbaleri pančevačkog Železničara započeli su novu fazu priprema za predstojeće izazove, otputovavši danas u Sloveniju, gde će naredne dve nedelje brusiti formu.
Foto: FK Železničar
Ekspedicija "Dizelke" stigla je na slovenačko primorje, gde će stručni štab imati idealne uslove za rad. Planirano je da ekipa tokom boravka u Sloveniji odigra i nekoliko kontrolnih utakmica kako bi se što bolje uigrala linija tima i proverila spremnost pojačanja pred početak sezone.
Foto: FK Železničar
Odlazak na pripreme u inostranstvo jasan je pokazatelj ambicija kluba da spremno dočeka iskušenja koja slede, uz fokus na fizičku pripremljenost i taktičko uigravanje.
Autor: D.S.