Njegovoj porodici se izvinio.
Sledeći na redu da nominuje u Odabranima bio je Luka Vujović.
- Ove nedelje bih nominovao tebe Stanija, ne mogu Anđela, ne mogu Milenu, ne mogu Daču. Mi smo ratovali protiv cele kuće dok nisi ti došla. Ona je bila najsrećnija kad je videla da ti ulaziš, jer je videla to kao sponu sa Tamarom. Ja sam rekao da si kvarna - rekao je Luka.
- Sad nakon tri meseca ovde vas dvoje gledam odvojeno od Tamare. Samo kako ja vas gledam. Anita ima svoju priču, od nje se možda očekivalo nešto, ali se povukla, ali ja nikad nisam j*bala živu silu, uvek sam bila svoja - navela je Stanija.
Foto: TV Pink Printscreen
- Da smo ostali u svađi sve vreme okej, ali to je trajalo četiri pet dana i sad dva meseca nismo ništa imali... Mogao bih da nominujem i Bebicu. Ali ja ću nominovati Terzu, dosta puta sam mu ćutao, a on je birao drugu stranu, spletkario je, a grlio nas da uđemo u vezu. Radi na dve stolice, izdaje ljude, spletkari, nema empatije prema trudnicama. Nije imao prema Milici kad je bila trudna, kako da ima prema Aniti. Izviniću se Terzinom ocu i bratu, a njemu se ne izvinjavam, on je ološ, šljam i izdajnik - zaključio je Luka.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: R.L.