Naša pevačica Mina Kostić danas je, nakon dužeg boravka u klinici za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević", napustila kliniku, a sada se eksluzivno za naš portal oglasio njen partner Mane Ćuruvija.
Pre nešto manje od mesec dana pevačica Mina Kostić je u, kako su prenosili mediji, pratnji policije dovedena u kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević", gde je zadržana zbog zdravstvenog stanja sve do danas. Nju je danas ispred klinike sačekao njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper.
Foto: Foto: Kurir
Kasper se sada oglasio eksluzivno za naš portal i otkrio kako se Mina sada oseća, a osvrnuo se i na neistine koje su ih pratile u poslednje vreme.
- Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru - poručio je Kasper za Pink.rs.
Foto: E-Stock/Rajko Ristić
Podsetimo, Mina je bolnicu napustila držaći brata za ruku. Bila je obučena sva u crnom, nosila je kačket i naočare. Pevačica je uspela da se obrati jednom rečenicom na pitanje novinara kako se oseća.
- Odlično sam - poručila je Mina, koja je potom ušla u "mercedes" zajedno sa Kasperom i bratom.
Foto: Foto: Kurir
Autor: M.K.