AKTUELNO

Selektor Francuske Didije Dešam napustiće Mundijel zbog porodične tragedije.

Dešam će propustiti derbi svoje grupe protiv Norveške u petak kako bi sa porodicom bio na sahrani majke koja je preminula u noći između ponedeljka i utorka, prenose francuski mediji.Ekipu će u njegovom odsustvu voditi pomoćnik Gaj Stefan.Francuska i Norveška posle dva kola imaju maksimalnih šest bodova u Grupi I. Norvežanima će odgovarati i remi za prvo mesto.Utakmica se igra u petak od 21 čas u Bostonu.

Autor: D.B.